User restrictions (7.x-1.0-beta9) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: edit
cs: upravit

en: never
cs: nikdy

en: Email
cs: E-mail

en: Allowed
cs: Povoleno

en: Never
cs: Nikdy

en: Add rule
cs: Přidat pravidlo

en: Delete rule
cs: Smazat pravidlo

en: Check e-mail
cs: Prověřit e-mail

en: Save rule
cs: Uložit pravidlo

en: Check username
cs: Prověřit uživatelské jméno

en: Access type
cs: Typ přístupu

en: Rule type
cs: Typ pravidla

en: Mask
cs: Maska

en: The access rule has been deleted.
cs: Přístupové pravidlo bylo smazáno.

en: The access rule has been saved.
cs: Přístupové pravidlo bylo uloženo.

en: The username %name is allowed.
cs: Uživatelské jméno %name je povoleno.

en: The e-mail address %mail is allowed.
cs: E-mailová adresa %mail je povolena.

en: Check rules
cs: Ověřit pravidla
