User restrictions (7.x-1.0-beta9) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: edit
ky: түзөт

en: never
ky: эч качан
