User restrictions (7.x-1.0-beta9) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: never
ps: هيڅکله

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Never
ps: هيڅکله
