User restrictions (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: edit
eo: redakti

en: never
eo: neniam

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Never
eo: Neniam

en: Add rule
eo: Aldonu regulon

en: Delete rule
eo: Forigu regulon

en: Check e-mail
eo: Kontrolu retpoŝton

en: Save rule
eo: Konservu regulon

en: Check username
eo: Kontrolu uzantnomon

en: Access type
eo: Alira tipo

en: Rule type
eo: Regula tipo

en: Mask
eo: Masko

en: The access rule has been deleted.
eo: La alira regulo estas forigita.

en: The access rule has been saved.
eo: La alira regulo estas konservita.

en: The username %name is allowed.
eo: La uzantnomo %name estas permesata.

en: The e-mail address %mail is allowed.
eo: La retpoŝtadreso %mail estas permesata.

en: Check rules
eo: Kontrolu regulojn
