User restrictions (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: edit
is: breyta

en: never
is: aldrei

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Allowed
is: Leyft

en: Never
is: Aldrei

en: Add rule
is: Bæta við reglu

en: Delete rule
is: Eyða reglu

en: Check e-mail
is: Athuga tölvupóst

en: Save rule
is: Vista reglu

en: Check username
is: Athuga notandanafn

en: The access rule has been deleted.
is: Aðgangsreglunni hefur verið eytt.

en: The username %name is allowed.
is: Notandanafnið %name er heimilað.

en: The e-mail address %mail is allowed.
is: Netfangið %mail er heimilt.

en: Check rules
is: Athuga reglur
