User restrictions (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: edit
jv: sunting

en: never
jv: ora tau

en: User
jv: Panganggo

en: Never
jv: Ora tahu
