User restrictions (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: edit
mn: засварлах

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл
