User restrictions (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: never
or: କେବେ ବି ନୁହେଁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Delete rule
or: ନିୟମ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Check username
or: ଚାଳକ ନାମ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ

en: Check rules
or: ନିୟମାବଳୀ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ
