User restrictions (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
