User restrictions (7.x-1.1-rc1) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: never
be: ніколі

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Never
be: Ніколі

en: Add rule
be: Дадаць правіла

en: Delete rule
be: Выдаліць правіла

en: Check e-mail
be: Спраўдзіць e-mail

en: Save rule
be: Захаваць правіла

en: Check username
be: Спраўдзіць мянушку

en: Access type
be: Тып дасягу

en: Rule type
be: Тып правіла

en: Mask
be: Маска

en: The access rule has been deleted.
be: Правіла дасягу было выдаленае.

en: The access rule has been saved.
be: Правіла дасягу было захаванае.

en: The username %name is allowed.
be: Імя карыстальніка %name дазволена.

en: The e-mail address %mail is allowed.
be: E-mail %mail ёсьць дапушчальным.

en: Check rules
be: Праверыць правілы
