User restrictions (7.x-1.1-rc1) - en to dz translation catalogue (25 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Add rule
dz: ལམ་ལུགས་ཁ་སྐཽངས་རྐྱབ།

en: Delete rule
dz: ལམ་ལུགས་བཏོན་གཏང་

en: Check e-mail
dz: གློག་འཕྲིན་ཞིབ་དཔྱད་འབད།

en: Save rule
dz: ལམ་ལུགས་སྲུངས།

en: Check username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་  ཞིབ་དཔྱད་འབད།

en: Access type
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཀྱི་དབྱེ་བ།

en: Rule type
dz: ལམ་ལུགས་ཀྱི་དབྱེ་བ།

en: Mask
dz: གདོང་ཁེབས།

en: The access rule has been deleted.
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཀྱི་ལམ་ལུགས་དེ་  བཏོན་གཏང་དེ་ཡོད།

en: The access rule has been saved.
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཀྱི་ལམ་ལུགས་དེ་  སྲུངས་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: The username %name is allowed.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་ %nameདེ་ཆོག

en: The e-mail address %mail is allowed.
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང་  %mailདེ་མི་ཆོག།

en: Check rules
dz: ལམ་ལུགས་ཚུ་ ཞིབ་དཔྱད་འབད་
