User restrictions (7.x-1.1-rc1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: edit
mr: संपादन

en: Import
mr: आयात

en: never
mr: कधीच नाही

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Never
mr: कधीही नाही
