User restrictions (7.x-1.1-rc1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: never
sr: никада

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса
