User restrictions (7.x-1.1-rc2) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: never
ar: أبدا

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Allowed
ar: مسموح به

en: Never
ar: أبدا

en: Add rule
ar: أضف قاعدة

en: Delete rule
ar: احذف القاعدة

en: Check e-mail
ar: تأكد من البريد الإلكتروني

en: Save rule
ar: حفظ القاعدة

en: Check username
ar: تأكد من اسم المستخدم

en: Access type
ar: نوع الوصول

en: Rule type
ar: نوع القاعدة

en: Mask
ar: القناع

en: The access rule has been deleted.
ar: تم حذف قاعدة الوصول.

en: The access rule has been saved.
ar: تم حفظ قاعدة الوصول.

en: The username %name is allowed.
ar: اسم المستخدم %name مسموح به.

en: The e-mail address %mail is allowed.
ar: عنوان البريد الالكترونى mail% مسموح به.

en: Check rules
ar: راجع القواعد
