User restrictions (7.x-1.1-rc2) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Import
bn: আমদানী

en: never
bn: কখনোই নয়

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: Never
bn: কখনোই নয়
