User restrictions (7.x-1.1-rc2) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: edit
da: redigér

en: Import
da: Importér

en: never
da: aldrig

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: Allowed
da: Tilladt

en: Never
da: Aldrig

en: Add rule
da: Tilføj regel

en: Delete rule
da: Slet regel

en: Denied
da: Nægtet

en: Check e-mail
da: Tjek adresse

en: Save rule
da: Gem regel

en: Importing
da: IMport

en: Check username
da: Tjek brugernavn

en: Access type
da: Adgangstype

en: Rule type
da: Regeltype

en: Mask
da: Maske

en: The access rule has been deleted.
da: Adgangsregel slettet.

en: The access rule has been saved.
da: Adgangsregel gemt.

en: The username %name is allowed.
da: Brugernavnet %name er tilladt.

en: The e-mail address %mail is allowed.
da: E-mail-adressen %mail er tilladt.

en: Check rules
da: Tjek regler

en: User restrictions
da: Brugerbegrænsninger
