User restrictions (7.x-1.1-rc2) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود

en: never
fa: هرگز

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Never
fa: هیچوقت

en: Add rule
fa: افزودن قانون

en: Delete rule
fa: حذف قانون

en: Check e-mail
fa: بررسی پست الکترونیک

en: Check username
fa: بررسی نام کاربری

en: Access type
fa: نوع دسترسی

en: Rule type
fa: نوع قانون

en: The access rule has been deleted.
fa: قانون دسترسی حذف شد.

en: The access rule has been saved.
fa: قانون دسترسی ذخیره شد.

en: The username %name is allowed.
fa: نام کاربری %name مجاز است.

en: The e-mail address %mail is allowed.
fa: نشانی پست الکترونیک %mail مجاز است.

en: Check rules
fa: بررسی قوانین
