User restrictions (7.x-1.1-rc2) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: never
fi: ei koskaan

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Add rule
fi: Lisää sääntö

en: Delete rule
fi: Poista sääntö

en: Denied
fi: Hylätty

en: Check e-mail
fi: Tarkista sähköpostiosoite

en: Save rule
fi: Tallenna sääntö

en: Importing
fi: Ladataan

en: Check username
fi: Tarkista käyttäjätunnus

en: Access type
fi: Pääsytyyppi

en: Rule type
fi: Säännön tyyppi

en: Mask
fi: Peite

en: The access rule has been deleted.
fi: Pääsysääntö on poistettu.

en: The access rule has been saved.
fi: Pääsysääntö on talletettu.

en: The username %name is allowed.
fi: Käyttäjätunnus %name on sallittu.

en: The e-mail address %mail is allowed.
fi: Sähköpostiosoite %mail on sallittu.

en: Check rules
fi: Tarkista säännöt
