User restrictions (7.x-1.1-rc2) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: never
gl: nunca

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Allowed
gl: Permitido

en: Never
gl: Nunca

en: Add rule
gl: Engadir regra

en: Delete rule
gl: Eliminar regra

en: Check e-mail
gl: Comprobar correo-e

en: Save rule
gl: Gardar regra

en: Check username
gl: Comprobar nome de usuario/a

en: Access type
gl: Tipo de acceso

en: Rule type
gl: Tipo de regra

en: Mask
gl: Máscara

en: The access rule has been deleted.
gl: Borrouse a regra de acceso.

en: The access rule has been saved.
gl: Gardouse a regra de acceso.

en: The username %name is allowed.
gl: O nome de usuario %name está permitido.

en: The e-mail address %mail is allowed.
gl: O enderezo de correo-e %mail está permitido.

en: Check rules
gl: Comprobar regras
