User restrictions (7.x-1.1-rc2) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: never
ku: هیچ کات

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Add rule
ku: یاسا زیاد بکە

en: Delete rule
ku: یاسا بسڕەوە

en: Check e-mail
ku: ئیمێل بپشکنە

en: Save rule
ku: یاسا هەڵگرە

en: Access type
ku: جۆری ڕێگاپێدان

en: Rule type
ku: جۆری یاسا

en: Check rules
ku: یاساکان بپشکنە
