User restrictions (7.x-1.1-rc2) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: never
pl: nigdy

en: User
pl: Użytkownik

en: Allowed
pl: Dozwolone

en: Never
pl: Nigdy

en: Add rule
pl: Dodaj regułę

en: Delete rule
pl: Usuń regułę

en: Expire
pl: Wygasa

en: Check e-mail
pl: Sprawdź adres e-mail

en: Save rule
pl: Zachowaj regułę

en: Importing
pl: Importowanie

en: Check username
pl: Sprawdź nazwę użytkownika

en: Access type
pl: Dostęp

en: Rule type
pl: Typ reguły

en: Mask
pl: Maska

en: The access rule has been deleted.
pl: Reguła przyznawania dostępu została usunięta.

en: The access rule has been saved.
pl: Reguła przyznawania dostępu została zapisana.

en: The username %name is allowed.
pl: Nazwa użytkownika %name jest dozwolona.

en: The e-mail address %mail is allowed.
pl: Podany adres e-mail %mail jest dozwolony.

en: Check rules
pl: Sprawdź reguły
