User restrictions (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: never
az: heç vaxt

en: User
az: İstifadəçi

en: Never
az: Heç vaxt

en: Access type
az: Giriş növü
