User restrictions (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Delete rule
bo: སྒྲིག་ལམ་དོར་བ།

en: Importing
bo: ནང་འདྲེན་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་།
