User restrictions (7.x-1.1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Import
br: Enporzh

en: Email
br: Chomlec'h postel
