User restrictions (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: never
ca: mai

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Allowed
ca: Es permet

en: Never
ca: Mai

en: Add rule
ca: Afegeix la regla

en: Delete rule
ca: Esborra regla

en: Expire
ca: Expira

en: Denied
ca: Denegat

en: Check e-mail
ca: Comprova el correu

en: Save rule
ca: Desa la regla

en: Importing
ca: Important

en: Check username
ca: Comprova el nom d'usuari

en: Access type
ca: Tipus d'accés

en: Rule type
ca: Tipus de regla

en: Mask
ca: Màscara

en: The access rule has been deleted.
ca: S'ha eliminat la regla d'accés.

en: The access rule has been saved.
ca: S'ha afegit la regla d'accés.

en: The username %name is allowed.
ca: El nom d'usuari %name és vàlid.

en: The e-mail address %mail is allowed.
ca: L'adreça de correu %mail és vàlida.

en: Check rules
ca: Comprova regles
