User restrictions (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: edit
cy: golygu

en: Import
cy: Mewnfudo

en: never
cy: byth

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Never
cy: Byth

en: Add rule
cy: Ychwanegu rheol

en: Delete rule
cy: Dileu rheol

en: Check e-mail
cy: Gwirio e-bost

en: Save rule
cy: Cadw rheol

en: Check username
cy: Gwirio enw defnyddiwr

en: Access type
cy: Math o fynediad

en: Rule type
cy: Math o reol

en: Mask
cy: Masg

en: The access rule has been deleted.
cy: Mae rheol mynediad wedi ei ddileu.

en: The access rule has been saved.
cy: Mae rheol mynediad wedi ei gadw.

en: The username %name is allowed.
cy: Caniateir enw defnyddiwr %name.

en: The e-mail address %mail is allowed.
cy: Caniateir cyfeiriad e-bost %mail.

en: Check rules
cy: Gwirio rheolau
