User restrictions (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: never
hr: nikada

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Never
hr: Nikada

en: Add rule
hr: Dodaj pravilo

en: Delete rule
hr: Izbriši pravilo

en: Check e-mail
hr: Provjerite e-mail

en: Save rule
hr: Spremi pravilo

en: Check username
hr: Provjerite korisničko ime

en: Access type
hr: Tip pristupa

en: Rule type
hr: Tip pravila

en: Mask
hr: Maska

en: The access rule has been deleted.
hr: Pristupno pravilo je obrisano.

en: The access rule has been saved.
hr: Pristupno pravilo je spremljeno.

en: The username %name is allowed.
hr: Korisničko ime %name je dozvoljeno.

en: The e-mail address %mail is allowed.
hr: E-mail adresa %mail je dozvoljena.

en: Check rules
hr: Provjeri pravila
