User restrictions (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: never
hy: երբեք

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Never
hy: Երբեք

en: Delete rule
hy: Ձնջել կանոնը
