User restrictions (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: never
sk: nikdy

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Allowed
sk: Povolené

en: Never
sk: Nikdy

en: Add rule
sk: Pridať pravidlo

en: Delete rule
sk: Odstrániť pravidlo

en: Denied
sk: Odmietnuté

en: Check e-mail
sk: Preveriť e-mail

en: Save rule
sk: Uložiť pravidlo

en: Importing
sk: Import

en: Check username
sk: Preveriť používateľské meno

en: Access type
sk: Typ prístupu

en: Rule type
sk: Typ pravidla

en: Mask
sk: Maska

en: The access rule has been deleted.
sk: Prístupové pravidlo bolo odstránené.

en: The access rule has been saved.
sk: Prístupové pravidlo bolo uložené.

en: The username %name is allowed.
sk: Používateľské meno %name je povolené.

en: The e-mail address %mail is allowed.
sk: E-mailová adresa %mail je povolená.

en: Check rules
sk: Overiť pravidlá
