User restrictions (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Import
ug: ئىمپورت

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: Email
ug: ئېلخەت
