User restrictions (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: never
el: ποτέ

en: User
el: Χρήστης

en: Never
el: Ποτέ

en: Add rule
el: Προσθήκη ρόλου

en: Delete rule
el: Διαγραφή ρόλου

en: Check e-mail
el: Έλεγχος e-mail

en: Save rule
el: Αποθήκευση κανόνα

en: Check username
el: Έλεγχος ονόματος λογαριασμού

en: Access type
el: Τύπος πρόσβασης

en: Rule type
el: Τύπος κανόνα

en: Mask
el: Μάσκα

en: The access rule has been deleted.
el: Ο κανόνας πρόσβασης διαγράφηκε.

en: The access rule has been saved.
el: Ο κανόνας πρόσβασης αποθηκεύτηκε.

en: The username %name is allowed.
el: Το όνομα λογαριασμού %name είναι διαθέσιμο.

en: The e-mail address %mail is allowed.
el: Η διεύθυνση e-mail %mail επιτρέπεται.

en: Check rules
el: Έλεγχος κανόνων
