User restrictions (7.x-1.1-rc2) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: never
he: אף פעם

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Never
he: לעולם

en: Add rule
he: הוספת כלל

en: Delete rule
he: מחיקת כלל

en: Check e-mail
he: בדיקת דואר אלקטרוני

en: Save rule
he: שמירת כלל

en: Check username
he: בדיקת כינוי משתמש

en: Access type
he: סוג גישה

en: Rule type
he: סוג כלל

en: Mask
he: מסיכה

en: The access rule has been deleted.
he: הכלל נמחק.

en: The access rule has been saved.
he: כלל הגישה נשמר.

en: The username %name is allowed.
he: המשתמש %name מורשה להכנס.

en: The e-mail address %mail is allowed.
he: כתובת הדואר האלקטרוני %mail מורשית להכנס.

en: Check rules
he: בדיקת כללים

en: User restrictions
he: הגבלות לפי משתמשים
