User restrictions (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: never
km: កុំ​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Never
km: កុំ

en: Add rule
km: បន្ថែម​ច្បាប់

en: Delete rule
km: លុប​ច្បាប់

en: Check e-mail
km: ​ពិនិត្យ​អ៊ីមែល

en: Save rule
km: រក្សាទុក​ច្បាប់

en: Check username
km: ពិនិត្យ​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: Access type
km: ប្រភេទ​ការ​ចូលដំណើរការ

en: Rule type
km: ប្រភេទ​ច្បាប់

en: Mask
km: របាំង

en: The access rule has been deleted.
km: បាន​លុប​ច្បាប់​ចូល​ដំណើរការ ។

en: The access rule has been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ច្បាប់​ចូលដំណើរការ ។

en: The username %name is allowed.
km: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​ %name ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ ។

en: The e-mail address %mail is allowed.
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ %mail  ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត ។

en: Check rules
km: ច្បាប់​ត្រួត​ពិនិត្យ
