User restrictions (7.x-1.1) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: List
mk: Листа

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Add rule
mk: Додавање правило

en: Delete rule
mk: Бришење правило

en: Check rules
mk: Проверка на правила
