User restrictions (7.x-1.0-beta9) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: never
ro: nicioadă

en: Email
ro: email

en: Never
ro: Niciodată

en: Add rule
ro: Adaugă o regulă

en: Delete rule
ro: Şterge regulă

en: Check e-mail
ro: Verifică e-mail

en: Save rule
ro: Salvează regula

en: Check username
ro: Verifică nume utilizator

en: Access type
ro: Tip acces

en: Rule type
ro: Tip regulă

en: Mask
ro: Mască

en: The access rule has been deleted.
ro: Regula de acces a fost ştearsă.

en: The access rule has been saved.
ro: Regula de acces a fost salvată.

en: The username %name is allowed.
ro: Numele %name este permis.

en: The e-mail address %mail is allowed.
ro: Adresa de e-mail %mail este permisă.

en: Check rules
ro: Verifică regulile
