User restrictions (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: edit
se: rievdda

en: User
se: Geavaheaddji
