User restrictions (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: never
th: ไม่เคย

en: Email
th: อีเมล

en: Allowed
th: อนุญาต

en: Never
th: ไม่เคย

en: Add rule
th: เพิ่มกฎ

en: Delete rule
th: ลบกฎ

en: Check e-mail
th: ตรวจสอบอีเมล

en: Save rule
th: บันทึกกฎ

en: Check username
th: ตรวจสอบชื่อผู้ใช้

en: Access type
th: ชนิดการเข้าถึง

en: Rule type
th: ชนิดของกฎ

en: The access rule has been deleted.
th: ลบกฎการเข้าถึงเรียบร้อยแล้ว

en: The access rule has been saved.
th: บันทึกกฎการเข้าถึงเรียบร้อยแล้ว

en: The username %name is allowed.
th: ผู้ใช้ %name ได้รับอนุญาต

en: The e-mail address %mail is allowed.
th: อีเมล %mail ได้รับอนุญาต

en: Check rules
th: ตรวจสอบกฎ
