User revision (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Name
bn: নাম

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Create new revision
bn: একটি নতুন রিভিশন তৈরি করুন

en: !date by !username
bn: !date এ !username কর্তৃক
