User Revision (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Name
ne: नाम

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Revision
ne: संशोधन
