User Revision (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (33 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Name
tr: İsim

en: User
tr: Kullanıcı

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Log message
tr: Günlük iletisi

en: Other
tr: Diğer

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: !date by !username
tr: !date !username

en: revert
tr: geri al

en: Revision
tr: Sürüm

en: current revision
tr: güncel sürüm

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Revision information
tr: Sürüm bilgisi

en: This will override any other link you have set.
tr: Bu, ayarladığınız diğer tüm bağlantıları geçersiz kılacaktır.

en: Delete link
tr: Bağlantıyı sil

en: The log message entered when the revision was created.
tr: Sürüm oluşturulduğunda girilen günlük mesajı.

en: Provide a simple link to revert to the revision.
tr: Sürümün geri alınması için basit bir bağlantı sağlar.

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Revert to earlier revision
tr: Eski sürüme geri dön

en: Delete earlier revision
tr: Eski sürümü sil

en: revision user
tr: değiştiren kullanıcı

en: Revision log message
tr: Sürüm kayıt mesajı

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
tr: Yapmakta olduğunuz değişiklikler için bir açıklama girin. Bu, diğer yazarların niyetinizi anlamalarına yardımcı olacaktır.
