User Revision (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: User
be: Карыстальнік

en: Revisions
be: Версіі

en: Log message
be: Запіс у логу

en: Other
be: Іншыя

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: !date by !username
be: !date ад !username

en: revert
be: адкат

en: Revision
be: Версія

en: current revision
be: бягучая версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Revision information
be: Перагляд інфармацыі

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Revert to earlier revision
be: Зварот да больш ранняй версіі

en: Delete earlier revision
be: Выдаліць ранейшую версію

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
be: Растлумачыць зробленыя вамі змены. Гэта дапаможа іншым аўтарам зразумець вашу матывацыю.
