User Revision (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Name
mn: Нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Log message
mn: Журналын зурвас

en: Revert
mn: Буцаах

en: revert
mn: буцаах
