User revision (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: user
ast: usuariu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Name
ast: Nome

en: User
ast: Usuariu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Log message
ast: Rexistru del mensaxe

en: Other
ast: Otru

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: !date by !username
ast: !date por !username

en: revert
ast: desfacer

en: Revision
ast: Revisión

en: current revision
ast: revisión d'anguaño
