User Revision (7.x-1.7) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: user
af: gebruiker

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Name
af: Naam

en: User
af: Gebruiker

en: Revisions
af: Weergawes

en: Log message
af: Logboodskap

en: Other
af: Ander

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: !date by !username
af: !date deur !username

en: revert
af: rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: current revision
af: huidige weergawe
