User Revision (7.x-1.7) - en to no translation catalogue (31 entries)

en: user
no: bruker

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Cancel
no: Avbryt

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Name
no: Navn

en: User
no: Bruker

en: Revision ID
no: ID for revisjonen

en: Revisions
no: Versjoner

en: Log message
no: Loggbeskjed

en: Other
no: Annet

en: Created date
no: Dato opprettet

en: Create new revision
no: Opprett ny versjon, den forrige versjonen arkiveres

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: !date by !username
no: !date av !username

en: revert
no: tilbakefør til tidligere versjon

en: Revision
no: Versjon

en: current revision
no: denne versjonen

en: Revision of %title from %date
no: Versjonen av %title fra %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil bytte ut versjonen som vises med versjonen fra %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil slette versjonen fra %revision-date?

en: Revision information
no: Versjonsinformasjon

en: Delete link
no: Slett lenke

en: Provide a simple link to revert to the revision.
no: Tilbyr en enkel lenke for å gå tilbake til revisjonen.

en: Copy of the revision from %date.
no: Kopi av versjonen fra %date.

en: Revert to earlier revision
no: Tilbakestill til en tidligere versjon

en: Delete earlier revision
no: Slett tidligere versjon

en: Revision log message
no: Meldinger for versjonsloggen

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
no: Legg til en kommentar om forandringene du har gjort. Vises når man ser på oversikten over tidligere versjoner for denne siden.
