User Revision (7.x-1.7) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: user
si: පරිශීලකයා

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
