User Revision (7.x-1.7) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: User
sq: Përdoruesi

en: Revisions
sq: Revizione

en: Log message
sq: Mesazhi i log

en: Other
sq: Tjetër

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: !date by !username
sq: !date nga !username

en: revert
sq: rikthe

en: Revision
sq: Revizioni

en: current revision
sq: revizioni aktual

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: Revision information
sq: Informacionet e revizionit

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.

en: Revert to earlier revision
sq: Rikthe tek një revizion më i hershëm

en: Delete earlier revision
sq: Elemino revizionin më të vjetër
