User Revision (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (56 entries)

en: user
ca: usuari

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: Changes
ca: Canvis

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: Other
ca: Altres

en: Created date
ca: Data de creació

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: view revisions
ca: accedeix a les revisions

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: !date by !username
ca: !date per !username

en: revert
ca: reverteix

en: Revision
ca: Revisió

en: current revision
ca: revisió actual

en: Select different revisions to compare.
ca: Selecciona diferents revisions per comparar.

en: next diff >
ca: següent diferència >

en: < previous diff
ca: < anterior diferència

en: Current revision:
ca: Revisió actual:

en: Revision of !new_date:
ca: Revisió de !new_date:

en: Diff
ca: Diferència

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Form
ca: Formulari

en: No highlighting
ca: Sense ressaltar

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: This will override any other link you have set.
ca: Això sobreescriu qualsevol altre enllaç que hàgiu definit.

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Legend
ca: Llegenda

en: Initializing.
ca: Inicialitzant.

en: An error has occurred.
ca: Hi ha hagut un error.

en: The log message entered when the revision was created.
ca: El missatge de registre introduït quan la revisió fou creada.

en: Revert link
ca: Enllaç per tornar a una versió anterior

en: Provide a simple link to revert to the revision.
ca: Proporciona un enllaç simple per a tornar a una revisió anterior.

en: Compare
ca: Compara

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Revert to earlier revision
ca: Canvia a una revisió anterior

en: Delete earlier revision
ca: Suprimeix una revisió anterior

en: Comparing two revisions:
ca: Comparant dues revisions:

en: Highlight changes
ca: Ressalta els canvis

en: View changes
ca: Visualitza canvis

en: Completed @current of @total.
ca: S'han finalitzat @current d'un total de @total.

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
ca: Proporcioneu una explicació dels canvis que esteu fent. Això ajudarà a d'altres autors a entendre les vostres motivacions.

en: Updated by !name on @date
ca: Actualitzar per !name el @date

en: Revision comparison
ca: Comparació de revisions
