User Revision (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: user
el: χρήστης

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: Changes
el: Αλλαγές

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: Other
el: Άλλο

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: view revisions
el: ανάγνωση αναθεωρήσεων

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: !date by !username
el: την: !date, από: !username

en: revert
el: επαναφορά

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: current revision
el: τρέχουσα αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Form
el: Φόρμα

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Revision information
el: Πληροφορίες αναθεώρησης

en: This will override any other link you have set.
el: Αυτό θα παρακάμψει κάθε άλλο σύνδεσμο που έχετε ορίσει.

en: Delete link
el: Σύνδεσμος διαγραφής

en: Initializing.
el: Αρχικοποίηση.

en: An error has occurred.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα.

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Revert to earlier revision
el: Επαναφορά σε προηγούμενη αναθεώρηση

en: Delete earlier revision
el: Διαγραφή προηγούμενης αναθεώρησης

en: Completed @current of @total.
el: Ολοκληρώθηκαν @current από @total.

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
el: Εισάγετε μια εξήγηση για τις αλλαγές που κάνετε. Αυτό θα βοηθήσει να καταλάβουν οι άλλοι συντάκτες το σκοπό σας.
