User Revision (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (43 entries)

en: user
fa: کاربر

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: Changes
fa: تغییرات

en: View
fa: مشاهده

en: User
fa: کاربر

en: Added
fa: اضافه شده

en: Revision ID
fa: شناسه بازبینی

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: Log message
fa: گزارش

en: Other
fa: ساير

en: Original
fa: اصلی

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Create new revision
fa: ایجاد بازبینی جدید

en: Revert
fa: بازگشت

en: view revisions
fa: مشاهده بازبینی‌ها

en: Revisions for %title
fa: بازبینی‌های %title

en: !date by !username
fa: !date توسط !username

en: revert
fa: بازگشت

en: Revision
fa: بازبینی

en: current revision
fa: بازبینی جاری

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Revision of %title from %date
fa: بازبینی %title از %date

en: Form
fa: فرم

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید به بازبینی %revision-date برگردید؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fa: آیا از حذف بازبینی مربوط به تاریخ %revision-date اطمینان دارید؟

en: Revision information
fa: اطلاعات بازبینی

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.

en: Delete link
fa: پیوند حذف

en: Initializing.
fa: پیاده سازی.

en: An error has occurred.
fa: خطایی رخ داده است.

en: Copy of the revision from %date.
fa: کپی نسخه %date

en: Revert to earlier revision
fa: بازگردانی به بازبینی قبلی

en: Delete earlier revision
fa: حذف بازبینی قبلی

en: View changes
fa: مشاهده تغییرات

en: Completed @current of @total.
fa: @current از @total تکمیل شده است.

en: Revision log message
fa: پیغام گزارش بازبینی

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
fa: یک توضیح درباره تغییراتی که می‌دهید. این توضیحات به دیگران کمک می‌کند انگیزه شما را درک کنند.
